Aktualności Parku Handlowego Warta

Lokale do wynajęcia

Lokale do wynajęcia

4 października 2012 Odsłony: 7476
Posiadamy do wynajęcia lokale użytkowe przy ul. Krakowskiej 45 w Częstochowie. Oferujemy pomieszczenia handlowe, biurowe, magazynowe oraz możliwość wynajęcia powierzchni reklamowej.
Zapraszamy na Giełdę Towarów i Rzeczy Różnych

Zapraszamy na Giełdę Towarów i Rzeczy Różnych

4 października 2012 Odsłony: 9781
Pchli Targ odbywa się w każdą niedzielę w godzinach 9.00 - 13.00 na terenie Parku Handlowego Warta. Na giełdzie można kupić, sprzedać lub wymienić rzeczy domowego użytku, które często zalegają w naszych szafach lub magazynach a są jeszcze w dobrym stanie i mogą przydać się innym.
Pchli targ za złotówkę

Pchli targ za złotówkę

18 marca 2012 Odsłony: 16710
W każdą niedzielę w Parku Handlowym Warta odbywa się "pchli targ". rodzaj bazaru, na którym można nabyć lub wymienić różne towary oraz produkty, głównie używane lub sprzedawane po niskich cenach. Nazwa pchli targ mogła się wziąć z faktu, że na ówczesnych, jak i na obecnych targach tego typu, zauważalny jest bardzo szybki obrót towarem...
Jutro rusza bazar, a dzisiaj wielki pożar małego magazynu z odzieżą
W Parku Handlowym Warta sporo się dzieje. Dzisiaj palił się magazyn z odzieżą firmy FH Skandal Import Eksport. W gaszeniu udział wzięło 15 jednostek straży pożarnej. Tym sposobem o Parku Handlowym Warta zrobiło się głośno w całym kraju.
Niedzielna wystawa zwierząt w Parku Handlowym Warta
Małe zwierzęta, gołębie, ptaki ozdobne, akwarystykę będzie można oglądać w Parku Handlowym Warta między godz. 9 a 12 (dla wystawców teren wystawowy dostępny od 7 rano).
1 2 3 Dalej» 

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie