Aktualności firmowe

INDEX - nowoczesny druk wieloformatowy

INDEX - nowoczesny druk wieloformatowy

5 listopada 2012 Odsłony: 7013
INDEX opanował technikę druku wieloformatowego do perfekcji. Dzięki ploterowi Miamaki jv 33 można uzyskać wysoką jakość druku i szeroką gamę kolorów.
Yorik - rękawice narciarskie za 9,99 zł

Yorik - rękawice narciarskie za 9,99 zł

5 listopada 2012 Odsłony: 9148
Yorik to nie tylko damska bielizna. Jeśli jeździsz na nartach - nie zapominaj o rękach. Odmrożenie to najgorsza rzecz, która cię może spotkać. Dlatego skorzystaj z promocji rękawic narciarskich. Tylko w Yorik, tylko teraz!
MODEO może zadziwić

MODEO może zadziwić

5 listopada 2012 Odsłony: 6903
Będąc w Parku Handlowym Warta warto zajrzeć do MODEO - to hurtownia odzieży, tekstyliów, chusteczek i wszystkiego tego co masz w szafie z ubraniami. Nowoczesna hala sprzedaży i miły personel zapraszają do środka.
Firma: MODEO
FULDOM   to największa w Częstochowie skarbnica wszystkiego tego co potrzebne w domu
Każdy człowiek wie, że nie da się żyć bez otwieracza – choćby do piwa, albo konserw. Oczywiście znajdą się tacy, którzy otwierają butelki zębami. Nie bądźmy jednak Neandertalczykami. Przy dzisiejszych cenach usług stomatologicznych lepiej mieć otwieracz. A jeśli tak – to z FULDOMU. Znajdują się tu najlepsze akcesoria ułatwiające życie współczesnemu Robinsonowi, który gdyby mógł na pewno zaopatrywałby się w Fuldomie – Park Handlowy Warta, Krakowska 45.
"FUGA" zaprasza do nowego pawilonu

"FUGA" zaprasza do nowego pawilonu

20 października 2012 Odsłony: 5417
Jesienna promocja płytek łazienkowych na "WARCIE". Od dzisiaj do końca listopada. Projekt nowej łazaienki powstaje przy użyciu najnowszej technniki graficznej. Wystarczy znać wymiary i punkty rozmieszczenia przyłączy. Przyjdź do "FUGI"! Skorzytaj z oferty "projekt łazienki za 1 zł"!
Firma: FUGA
1 2 3 4 Dalej» 

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie