Aktualności

W "Fudze" dużo się dzieje

W "Fudze" dużo się dzieje

18 sierpnia 2011 Odsłony: 6203
Wszyscy na Warcie patrzą z podziwem na to co się dzieje przy rzece. Nowa inwestycja firmy "FUGA Besińscy" to nie będzie zwykła ekspozycja płytek, tyle że w nowym wiekszym obiekcie, który już powstaje. Właściciele mają ambitny plan, żeby ze zwykłego blaszaka powstał piękny pawilon wystawienniczy o powierzchni 300 m2.
19. Dni Częstochowy - bicie rekordu Guinnessa

19. Dni Częstochowy - bicie rekordu Guinnessa

4 sierpnia 2011 Odsłony: 7275
27 sierpnia o godz. 17.00 obok pętli tramwajowej na osiedlu Północ w ramach tegorocznych Dni Częstochowy spróbujemy ponownie pobić rekord Guinnessa w największej ilości osób, które zmieszczą się do autobusu. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zabawie.
Relacja z koncertu L.U.C nad Wartą

Relacja z koncertu L.U.C nad Wartą

1 sierpnia 2011 Odsłony: 5430
15 lipca na terenach Parku Handlowego “Warta” wystąpił L.U.C. Jego koncert odbył się w ramach jubileuszu 20 lat istnienia Ośrodka Promocji Kultury Gaude Mater, w związku z którą to okolicznością powołano do życia cykl 20 wydarzeń artystycznych.
15 lipca L.U.C wystąpił w Parku Handlowym Warta w Częstochowie!
Bogaty i nowatorski brzmieniowo koncert, gdzie żywe instrumenty łączą się z elektroniką i samplami. W programie wieczoru znaleźli się, występujący jako suport, Steve Nash i VJ Pillow z towarzyszeniem Tomasza Angielskiego, Kamila Węsierskiego i Dj Funktion oraz główna atrakcja – Łukasz Rostkowski ze swoją „Planet L.U.C.”
Park Handlowy Warta - zmiana nazwy spółki

Park Handlowy Warta - zmiana nazwy spółki

20 czerwca 2011 Odsłony: 9143
W dniu 17 czerwca 2011 r. zgromadzeni na zebraniu walnym udziałowcy spółki "Hale Targowe Warta"podjęli uchwałę o zmianie nazwy spółki na Park Handlowy Warta sp. z o.o.
«Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 Dalej» 

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie