Aktualności

Park Handlowy Warta zaprasza do zakupów.

Park Handlowy Warta zaprasza do zakupów.

16 czerwca 2011 Odsłony: 5507
Park Handlowy Warta zaprasza do zakupów. Ponad 100 firm z branż: dom i wnętrze, usługi, moda, poligrafia, komputery, wózki dziecięce, artykuły dziecięce, farby proszkowe, odżywki sportowe, artykuły motoryzacyjne.
Włoskie trendy na Warcie

Włoskie trendy na Warcie

15 czerwca 2011 Odsłony: 8985
Marian Kurzacz, wcieliwszy się w naszego przewodnika po szykownych, sklepowych wnętrzach, nie przestaje opowiadać o wspaniałej kolekcji, która ukazał się naszym oczom po przekroczeniu progu.
Minimarket: szeroki wybór piw w atrakcyjnych cenach
Piwa, napoje, wina oraz słodycze w atrakcyjnych cenach – oferuje Minimarket, znajdujący się na terenie Parku Handlowego „Warta”. Otwierając minimarket, chcieliśmy odciążyć od sprzedaży detalicznej naszą hurtownię, mieszczącą się na terenie tego samego parku handlowego.
Modeo ubierze Cię od stóp do głów

Modeo ubierze Cię od stóp do głów

7 czerwca 2011 Odsłony: 8784
„Modeo” to rodzinna firma z 20-letnimi tradycjami w branży odzieżowej i tekstylnej. Wśród bogatego asortymentu, importowanego przez firmę z zagranicy, każdy może odnaleźć coś idealnie dla siebie. Na co dzień i na specjalne okazje.
Fuga - luksus w łazience

Fuga - luksus w łazience

6 czerwca 2011 Odsłony: 10753
W różnych kolorach, imitujące drewno lub marmur, klasyczne czy też ze zdobieniami – jednym słowem bogactwo barw i form płytek ceramicznych. Oferuje je częstochowska firma „Fuga”, która ma swoją siedzibę na terenie Parku Handlowego „Warta”.
«Wstecz 2 3 4 5 6 7 8 Dalej» 

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie