Aktualności

Warta atakuje Wartę

Warta atakuje Wartę

20 maja 2010 Odsłony: 5255
Od poniedziałku 17 maja pełna mobilizacja. Pod dowództwem strażaków i naszego Prezesa Wojtka Kaczmarskiego kilkanaście osób stale dzień i noc walczy z żywiołem: straż pompuje wodę, zakupiono worki, wsypuje się do nich piach i układa dodatkowy wał od strony rzeki, dla ich potrzeb uruchomiono stołówkę.
LETNIA PROMOCJA W MODEO

LETNIA PROMOCJA W MODEO

19 maja 2010 Odsłony: 5439
Jesteśmy największą i najlepiej zaopatrzoną firmą odzieżową i bieliżnianą w Częstochowie. Kilka tysięcy osób otrzymało do nas Kartę Stałego Klienta, która upoważnia do zakupów po obniżonej cenie. Zakupy w Naszej Firmie to wygoda i komfort.Posiadamy w swojej ofercie towary renomowanych firm polskich i zagranicznych.
Kartpol otwiera hurtownie akcesoriów meblowych
Od 15 czerwca 2010 r. będzie można kupować akcesoria meblowe ( nogi, spręzyny, prowadnice i inne) w Kartpolu ul. Krakowska 45 tel. 508 114 675. Uwaga! Przygotowywana jest duża cenowa promocja.
Wiosenna promocja piwa i napojów w firmie GRADA II

Wiosenna promocja piwa i napojów w firmie GRADA II

21 kwietnia 2010 Odsłony: 5338
Zrób zakupy handlowe na długi weekend !!! Wiosenna promocja piwa i napojów w firmie GRADA II. Więcej informacji dostępnych w naszym lokalu na terenie Parku Handlowego Warta.
Promocja na usługi reklamowe 5%  dla użytkowników portalu
Promocja na usługi reklamowe 5% dla użytkowników portalu. Obowiązuje na wszystkie usługi reklamowe jako rabat "na dzień dobry". Czas promocji: do końca kwietnia 2010r.
«Wstecz 4 5 6 7 8 Dalej» 

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie