Aktualności

Od 1 lutego wielka wyprzedaż garniturów i spodni u "TOMASZKA"
Jeśli nie przeszkadza ci fason sprzed kilku lat - to przyjdź na WIELKĄ WYYPRZEDAŻ U "TOMASZKA". Zawsze co nowe, to nowe ! Nowy rok - nowy garnitur. Nigdzie w Częstochowie nie znajdziesz garnitórów po 20 zł !
INDEX - nowoczesny druk wieloformatowy

INDEX - nowoczesny druk wieloformatowy

5 listopada 2012 Odsłony: 7014
INDEX opanował technikę druku wieloformatowego do perfekcji. Dzięki ploterowi Miamaki jv 33 można uzyskać wysoką jakość druku i szeroką gamę kolorów.
Yorik - rękawice narciarskie za 9,99 zł

Yorik - rękawice narciarskie za 9,99 zł

5 listopada 2012 Odsłony: 9149
Yorik to nie tylko damska bielizna. Jeśli jeździsz na nartach - nie zapominaj o rękach. Odmrożenie to najgorsza rzecz, która cię może spotkać. Dlatego skorzystaj z promocji rękawic narciarskich. Tylko w Yorik, tylko teraz!
MODEO może zadziwić

MODEO może zadziwić

5 listopada 2012 Odsłony: 6903
Będąc w Parku Handlowym Warta warto zajrzeć do MODEO - to hurtownia odzieży, tekstyliów, chusteczek i wszystkiego tego co masz w szafie z ubraniami. Nowoczesna hala sprzedaży i miły personel zapraszają do środka.
FULDOM   to największa w Częstochowie skarbnica wszystkiego tego co potrzebne w domu
Każdy człowiek wie, że nie da się żyć bez otwieracza – choćby do piwa, albo konserw. Oczywiście znajdą się tacy, którzy otwierają butelki zębami. Nie bądźmy jednak Neandertalczykami. Przy dzisiejszych cenach usług stomatologicznych lepiej mieć otwieracz. A jeśli tak – to z FULDOMU. Znajdują się tu najlepsze akcesoria ułatwiające życie współczesnemu Robinsonowi, który gdyby mógł na pewno zaopatrywałby się w Fuldomie – Park Handlowy Warta, Krakowska 45.
1 2 3 4 5 6 7 Dalej» 

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie