Aktualności firmowe

W "Fudze" dużo się dzieje

W "Fudze" dużo się dzieje

18 sierpnia 2011 Odsłony: 6203
Wszyscy na Warcie patrzą z podziwem na to co się dzieje przy rzece. Nowa inwestycja firmy "FUGA Besińscy" to nie będzie zwykła ekspozycja płytek, tyle że w nowym wiekszym obiekcie, który już powstaje. Właściciele mają ambitny plan, żeby ze zwykłego blaszaka powstał piękny pawilon wystawienniczy o powierzchni 300 m2.
Firma: FUGA
Włoskie trendy na Warcie

Włoskie trendy na Warcie

15 czerwca 2011 Odsłony: 8985
Marian Kurzacz, wcieliwszy się w naszego przewodnika po szykownych, sklepowych wnętrzach, nie przestaje opowiadać o wspaniałej kolekcji, która ukazał się naszym oczom po przekroczeniu progu.
Firma:
Minimarket: szeroki wybór piw w atrakcyjnych cenach
Piwa, napoje, wina oraz słodycze w atrakcyjnych cenach – oferuje Minimarket, znajdujący się na terenie Parku Handlowego „Warta”. Otwierając minimarket, chcieliśmy odciążyć od sprzedaży detalicznej naszą hurtownię, mieszczącą się na terenie tego samego parku handlowego.
Firma: PH GRADA
Modeo ubierze Cię od stóp do głów

Modeo ubierze Cię od stóp do głów

7 czerwca 2011 Odsłony: 8784
„Modeo” to rodzinna firma z 20-letnimi tradycjami w branży odzieżowej i tekstylnej. Wśród bogatego asortymentu, importowanego przez firmę z zagranicy, każdy może odnaleźć coś idealnie dla siebie. Na co dzień i na specjalne okazje.
Firma: MODEO
Fuga - luksus w łazience

Fuga - luksus w łazience

6 czerwca 2011 Odsłony: 10753
W różnych kolorach, imitujące drewno lub marmur, klasyczne czy też ze zdobieniami – jednym słowem bogactwo barw i form płytek ceramicznych. Oferuje je częstochowska firma „Fuga”, która ma swoją siedzibę na terenie Parku Handlowego „Warta”.
Firma: FUGA
«Wstecz 1 2 3 4 Dalej» 

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie