GRADA II

- Jesteśmy największym dystrybutorem browaru Van Pur w Polsce oraz Calsberga na Śląsku. W swojej ofercie posiadamy również piwa Kompanii Piwowarskiej, Faxe oraz Grupy Żywiec. Dysponujemy więc pełną ofertą, jaką powinna posiadać każda dobra i duża hurtownia – mówi Paweł Śliwiński, menadżer firmy Grada II.

Firma istnieje od 1992 roku (początkowo pod nazwą Grada). W początkowym okresie swojej działalności zajmowała się importem piwa z Czechosłowacji, a jej siedzibą była Poczesna koło Częstochowy. W następstwie zmian gospodarczych oraz dynamicznego rozwoju firma określiła kierunek swojej działalności jako hurtownia piwa, wina i napoi.

W 1999 roku została przekształcona w spółkę z ograniczaną odpowiedzialnością z główną siedzibą przy ul. Krakowskiej 45 w Częstochowie.

Piwa, wina i napoje

Grada II współpracując z największymi producentami piwa, jest w stanie swoim klientom zaoferować najkorzystniejsze ceny, dogodne terminy płatności i transport zamówionego towaru do klienta. Hurtownia w swojej ofercie posiada piwa takich browarów jak: Van Pur, Calsberg, Kompania Piwowarska, Faxe oraz Grupy Żywiec.

Ponadto prowadzi hurtową sprzedaż napojów wiodących producentów. Swoim klientom oferuje produkty takich firm: jak Jurajska, Coca Cola, Sesa, Bukowianka, Dobrawa, Tymbark, Sokpol, Żywiec, Złoty Potok, Masspol i Kuracjusz Beskidzki.

W ofercie hurtowni klienci też znajdą wina krajowych przedstawicieli oraz bogatą paletę markowych win importowanych.

Tradycyjny handel

Jak powiedział nam Adrian Śliwiński, odbiorcami hurtowni są głównie właściciele sklepów oraz lokali gastronomicznych. W sumie jest ich ponad 650.

- Moim zdaniem mamy najlepszą logistykę. Gdy klient zamówi towar do godziny 10.00, to – niezależnie czy jest to lato czy zima, czy jest ruch czy zastój, jeszcze tego samego dnia dostarczymy mu towar – wyjaśnia pan Adrian. – Naszym atutem są również przedstawiciele handlowi, którzy nierzadko pracują dla naszej firmy od 10 lat. Pocztą pantoflową dowiedziałem się, że konkurencja chce ich nam podkupić, ale oni nie chcą od nas odejść. To też dobrze świadczy o naszej firmie.

Atuty firmy

  • szeroki asortyment i ciągłość na magazynie,
  • nowoczesna i sprawna obsługa klienta,
  • realizacja zamówień towaru telefonicznie lub poprzez wizyty przedstawicieli handlowych,
  • przedstawiciele handlowi pracujący w systemie mobilnej sprzedaży,
  • nowoczesny system sprzedażowy,
  • realizacja zamówień max. 24h,
  • dobrze rozbudowany system logistyczny,
  • bezpłatny, nowoczesny i szybki transport,
  • własny tabór samochodowy,
  • stałym klientom firma oferuje korzystne rabaty  kupieckie,

Godziny otwarcia:
Pn., Pt.: 6.00 - 18.00  (zamówienia do 12.00)
Wt., Śr., Cz.: 6.00 - 16.00 (zamówienia do 12.00)
So.: 6.00 – 13.00 (zamówienia do 10.00)

GRADA II sp. z o.o.
ul. Krakowska 45, lokal nr 8
42-200 Częstochowa
tel. 34 368 29 02
fax. 34 366 55 56
e-mail: grada@grada.com.pl
strona www: www.grada.com.pl

Aktualności firmy GRADA II

Wiosenna promocja piwa i napojów w firmie GRADA II

Wiosenna promocja piwa i napojów w firmie GRADA II

21 kwietnia 2010 Odsłony: 5363
Zrób zakupy handlowe na długi weekend !!! Wiosenna promocja piwa i napojów w firmie GRADA II. Więcej informacji dostępnych w naszym lokalu na terenie Parku Handlowego Warta.

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie