Informację o Parku Handlowym Warta w Częstochowie!

Centrum Handlowe Warta - widok na kompleks Park Handlowy Warta położony w centrum miasta Częstochowy to nowe ciekawe miejsce do spędzania czasu i dokonywania zakupów. Na Park Handlowy Warta składa się 9 budynków i 99 lokali handlowych, biurowych i magazynowych chronionych 24 godziny na dobę o powierzchni 29.882,96 m2 usytuowanych na obszarze 45 tys.m2. Park posiada zjazd z trasy DK-1 oraz dużo wolnych miejsc parkingowych. W Parku Handlowym Warta działa ponad 100 firm reprezentujących różne branże, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową obsługę klientów indywidualnych i biznesowych.

Branże w Parku to:
dom i wnętrze: meble, okna i drzwi, zamki i okucia, płytki ceramiczne, AGD, plastiki, szkło, art. sanitarne, art. metalowe, stolarka aluminiowa, urządzenia i środki higieniczne; moda: odzież, outlet, obuwie, bielizna, biżuteria, tania odzież, tekstylia domowe, moda męska; usługi: reklamowe, rachunkowe, informatyczne, fotograficzne, gastronomiczne, szycie i modelowanie, krawiectwo, dekarskie, brukarskie, elektryczne, mini-koparka, transportowe, remontowo-budowlane, pogotowie techniczne 24h; inne :poligrafia, naprawa komputerów, art. dziecięce, farby proszkowe, odżywki sportowe, art. motoryzacyjne, art. spożywcze i mrożonki.

Biuro nieruchomości Parku Handlowego Warta posiada do wynajęcia lokale, magazyny, miejsca reklamowe i zaprasza wszystkich do współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z usługami firm wchodzących w skład Parku Handlowego Warta

Historia Parku Handlowego Warta

Historia Parku Handlowego Warta

Zapoznaj się z historią Parku Handlowego Warta na którego obecnych terenach mieścił się Zakład Przemysłu Lniarskiego "Warta"

» czytaj dalej

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie