MODEO

Centrum Odzieżowe MODEO  oferuje bogaty asortyment odzieży damskiej, męskiej, młodzieżowej, dziecięcej, ręczników, chusteczek oraz art. pościelowych. Centrum prowadzi sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. Dzięki wysokiej rotacji zapewniamy naszym Klientom zawsze modne i atrakcyjne cenowo towary. Systematycznie śledzimy trendy w modzie i nieustannie badamy rynek, a wszystko po to aby szybko dostosować ofertę do potrzeb naszych Klientów.

Otwarte:
Poniedziałek – Piątek  8.30 – 17.30
Sobota  8.30 - 14.00

Aktualności firmy MODEO

MODEO może zadziwić

MODEO może zadziwić

5 listopada 2012 Odsłony: 6801
Będąc w Parku Handlowym Warta warto zajrzeć do MODEO - to hurtownia odzieży, tekstyliów, chusteczek i wszystkiego tego co masz w szafie z ubraniami. Nowoczesna hala sprzedaży i miły personel zapraszają do środka.
Modeo ubierze Cię od stóp do głów

Modeo ubierze Cię od stóp do głów

7 czerwca 2011 Odsłony: 8746
„Modeo” to rodzinna firma z 20-letnimi tradycjami w branży odzieżowej i tekstylnej. Wśród bogatego asortymentu, importowanego przez firmę z zagranicy, każdy może odnaleźć coś idealnie dla siebie. Na co dzień i na specjalne okazje.
LETNIA PROMOCJA W MODEO

LETNIA PROMOCJA W MODEO

19 maja 2010 Odsłony: 5425
Jesteśmy największą i najlepiej zaopatrzoną firmą odzieżową i bieliżnianą w Częstochowie. Kilka tysięcy osób otrzymało do nas Kartę Stałego Klienta, która upoważnia do zakupów po obniżonej cenie. Zakupy w Naszej Firmie to wygoda i komfort.Posiadamy w swojej ofercie towary renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie