P.P.H. TOMASZEK

Eleganckie garnitury wizytowe i na co dzień, sportowe marynarki, płaszcze i kurtki – oferuje producent odzieży męskiej „Tomaszek”, który na terenie Parku Handlowego „Warta” prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową swoich wyrobów.

- W naszym sklepie firmowym oferujemy oprócz naszych towarów, również dodatki, a więc buty, bieliznę, koszule i krawaty. Tak więc osoba, która odwiedzi nasz sklep, może kompleksowo się ubrać – mówi właściciel firmy Marian Tomaszek.

 

W sklepie firmowym bez problemu każdy klient znajdzie garnitur pasujący na jego sylwetkę. „Tomaszek” bowiem oferuje odzież męską w ponad 50 rozmiarach. Ponadto firma szyje garnitury na miarę, ale w o oparciu o swoje formy.

- Jeżeli chodzi o przedział cenowy, to jest to dobra cena za dobry towar – mówi właściciel firmy. – To nie jest ani górna, ani dolna półka cenowa, ale odpowiednia dla portfela przeciętnego Kowalskiego.

 

 

Co jest modne w tym sezonie?

- Na pewno klasyczne garnitury, one na pewno nigdy nie wyjdą z mody. Ostatnio popularne są również wysublimowane garnitury, ale te najlepiej leżą na osobach o szczupłych sylwetkach. Hitem w tym sezonie są także marynarki sportowe ze skórzanymi wkładkami – wyjaśnia właściciel firmy. - Do łask wracają garnitury w kolorach matowych lub z niewielkim połyskiem. Struktura włókien w takich garniturach nie jest jednak jednolita. Ważne, aby w tkaninie coś się działo - są to na przykład albo urozmaicone sploty albo delikatne cienie.

Nowa generacja poliestrów

Firma do szycia garniturów wykorzystuje najczęściej elanę z wiskozą, czyli włókien poliestrowych nowej generacji.

Elana w przeszłości kojarzyła się z grubym splotem, ale w tej chwili jej włókna są cieniutkie i delikatne. Zaletą garnituru uszytego z takiego materiału jest nie tylko cena, ale również to, że po prostu się nie gniecie. 

Ponad 20 lat na rynku

„Tomaszek” istnieje na rynku od ponad 20 lat. Oprócz produkcji zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową. Garnitury wyprorokowane w „Tomaszku” trafiają do klientów z całego Śląska, ale też z Warszawy, Wrocławia i ich okolic.

- Nadążamy za trendami panującymi w modzie, ale również w technologii produkcji. Wszystko dlatego, aby osoby noszące nasze garnitury były z nich zadowolone. Cieszy nas to, że ilość klientów detalicznych rośnie i wracają do naszego sklepu. W planach mamy przygotowanie dla nich kart stałego klienta.

P.P.H. „Tomaszek”
42-200 Częstochowa
ul. Krakowska 45
strona www: www.mt-tomaszek.pl
e-mail: pphtomaszek@poczta.fm
tel. 34 368 36 37
fax 34 368 36 34
tel. 34 368 22 08 (salon firmowy)

Aktualności firmy P.P.H. TOMASZEK

Od 1 lutego wielka wyprzedaż garniturów i spodni u "TOMASZKA"
Jeśli nie przeszkadza ci fason sprzed kilku lat - to przyjdź na WIELKĄ WYYPRZEDAŻ U "TOMASZKA". Zawsze co nowe, to nowe ! Nowy rok - nowy garnitur. Nigdzie w Częstochowie nie znajdziesz garnitórów po 20 zł !

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie