PPUH "INDEX" Sp. J.

Agencja reklamowa, zakład budowlany i hurtownia płyt meblowych – funkcjonują pod jednym szyldem firmy „Index”.
 
- Firma powstała w kwietniu 1990 roku jako pięcioosobowa spółka. Od 1998 roku do chwili obecnej władze spółki funkcjonują w niezmienionym trzyosobowym składzie. Początkowo nasza firma zajmowała się bardo szerokim wachlarzem usług. Z czasem jednak wyselekcjonowaliśmy trzy najważniejsze dla nas gałęzie działalności, a są to: zakład budowlany, agencja reklamowa i hurtownia płyt meblowych – mówi Zdzisława Dyner, współwłaścicielka firmy. 
 
W tej chwili „Index” posiada własną bazę lokalową: należą do niego dwa obiekty znajdujące się na terenie Parku Handlowego Wara (w jednym z nich znajduje się hurtownia, w drugim biuro i agencja reklamowa) oraz tabor samochodowy (osobowe i ciężarowe).
 
Zakład budowlany
 
Firma w swojej strukturze posiada zakład budowlany, który zajmuje się wykonaniem i montażem zadaszenia i świetlików (na bazie aluminium i płyt poliwęglanowych). W swojej ofercie ma on: 
  • świetliki dachowe: łukowe, trójkątne, piramidalne, kopuły świetlikowe
  • klapy dymowe i wentylacyjne z siłownikami elektrycznymi i pneumatycznymi
  • ściany i przegrody z płyt i paneli poliwęglanowych
  • zadaszenie basenów
  • zadaszenie i zabudowa wejść
 Z czasem zakres świadczonych usług przez zakład budowlany został poszerzony o ekrany akustyczne, które firma wykonuje i montuje na drogach szybkiego ruchu.
 
- Współpracujemy w tym zakresie z firmami z całego kraju, które są generalnymi wykonawcami dróg. Są to m.in. takie przedsiębiorstwa jak Strabag, Mostostal czy Eurovia. Wspólnie startujemy w przetargach z tym, że nasza firma występuje w roli podwykonawcy, gdyż nasz zakres budowy dróg jest wycinkowy. Dotyczy wykonania i montażu wspominanych ekranów akustycznych – wyjaśnia współwłaścicielka firmy.
 
Agencja reklamowa
 
Agencja reklamowa to kolejna gałąź działalności częstochowskiego „Indexu”. W swoim parku maszynowym posiada urządzenia i maszyny, służące m.in. do wycinania liter z folii samoprzylepnej czy też z twardego tworzywa, a także plotery frezujące i malujące.
 
- Mamy szeroki zakres oferowanych usług – począwszy od folderów reklamowych, ulotek i naklejek poprzez kalendarze, tablice i kasetony reklamowe po obsługę stoisk targowych. Zajmujemy się również wystrojem i aranżacją wnętrz, a także przygotowujemy kampanie reklamowe firm oraz produktów w radiu, prasie i telewizji – wymienia pani Zdzisława.
 
Hurtownia płyt meblowych
 
Ponadto firma „Index” posiada dwie hurtownie płyt meblowych: jedną zlokalizowaną na terenie Parku Handlowego „Warta”, a drugą w Dobrodzieniu. Oferuje w nich sprzedaż hurtową w cenach fabrycznych: płyt wiórowych, oklejanych, laminowanych, taśm obrzeżowych, blatów, list wykończeniowych i paneli podłogowych.
 
Sukces – długoletnia współpraca
 
Za największy sukces firmy pani Zdzisława uważa to, iż firma przetrwała na rynku ponad 20 lat.
 
- Część firm naszych kolegów zniknęła z rynku i ślad po nich zaginął. My przez te 20 lat – mimo różnych zawirowań i problemów – nadal funkcjonujemy. I to uważam za nasz największy sukces. Co jest jego podstawą? To, że ludzie, z którymi pracujemy od lat, nadal chcą być naszymi biznesowymi partnerami.. Z naszymi odbiorcami i dostawcami współdziałamy nierzadko od momentu powstania firmy. W naszej załodze są osoby, które  pracują w „Indexie” od lat. Również nam – wspólnikom – udało się wiele dokonać przez te 20 lat, mimo tego, że nie łącza nas żadne więzy krwi – mówi Zdzisława Dyner.

„INDEX”
 
Częstochowa
ul. Krakowska 45
tel./fax 34 361 52 78, 34 366 44 82
email: index@pol.pl
strona www: www.index.biz.pl
 
Dobrodzień
Hurtownia Płyt Wiórowych i Akcesoriów Meblowych
ul. Spółdzielcza 2
tel. 34 353 63 46
tel./fax 34 353 62 66

Aktualności firmy PPUH "INDEX" Sp. J.

INDEX - nowoczesny druk wieloformatowy

INDEX - nowoczesny druk wieloformatowy

5 listopada 2012 Odsłony: 6921
INDEX opanował technikę druku wieloformatowego do perfekcji. Dzięki ploterowi Miamaki jv 33 można uzyskać wysoką jakość druku i szeroką gamę kolorów.
Promocja na usługi reklamowe 5%  dla użytkowników portalu
Promocja na usługi reklamowe 5% dla użytkowników portalu. Obowiązuje na wszystkie usługi reklamowe jako rabat "na dzień dobry". Czas promocji: do końca kwietnia 2010r.

Promocje, ważne wydarzenia

Miejsce na reklamę na stronie Parku Handlowego Warta w Częstochowie